پنجاه سال تجربه ، پنجاه سال سازندگی

سه شنبه, ۲۸ خرداد ۱۳۹۸

اين شرکت با بهره مندي از مديريت با تجربه طولاني و متخصصان در رسته هاي گوناگون فعاليتهاي خـود، درحـال حاضـر توانايـي و تخصص اجـراي عمليات ساختمـانی و ابنيه  پروژه هـاي مسکونی ، برج‌ها ، مجتمع‌های مسکونی بلند مرتبه و انبوه سازی مسکن ، ساختمان‌های آموزشی ، ساختمان‌های درمانی و بیمارستانی ،مجموعه‌های فرهنگی و ورزشی ،  ساختمان‌های اداري ، سازه‌های فلزی و بتنی صنعتی و غیرصنعتی و عملیات اجرایی محوطه‌سازی را دارد.

اجرای کلیه عملیات پروژه از بدو شروع کار ، شامل گودبرداری ، فوندانسیون و اسکلت و ... تا آخرین مرحله زمان تحویل پروژه ، توسط این شرکت صورت میپذیرد.

 

  

شرکت مهندسی و نوسازی ایران(مونیر) با سابقه 50 سال پیمانکاری ، توانایی و تخصص اجرای پروژه های تأسیسات و تجهیزات مکانيکي و الکتريکی ساختمانها، تاسیسات مکانیکی و الکتریکی و هیدرومکانیکی سدها ، تاسیسات و تجهیزات تصفیه خانه های آب و فاضلاب ، سیستمهای ارتباطی ، صوتی ، تصویری ، اعلام حریق ، ایستگاههای پمپاژ آب و فاضلاب ، تاسیسات مخصوص ، اجرای پستهای توزیع برق و انتقال نیرو و همچنین سیستمهای جریان ضعیف و الکترونیک ، سیستمهای کنترل برق و ابزار دقیق ، عملیات مربوط به تولید ، توزیع و انتقال نیرو اعم از نیروگاهها ، شبکه های برق و تاسیسات مرتبط را دارد.

 
 

این شرکت در زمینه سدهای خاکی نیز موفق به تهیه و تامین تجهیزات ابزار دقیق از شرکتهای بسیار معتبر دنیا گردیده است. جهت پیشگیری از گسیختگی سدهای خاکی در اثر عوامل مختلف ، رفتارسنجی سد ضروری می باشد. به این منظور با استفاده از نصب ابزار دقیق در محل های مناسب و قرائت ادواری و تفسیر داده های رفتار سنجی به همراه تحلیل برگشتی داده ها، می توان دقیق ترین عوامل ناپایداری را شناسائی کرده و اقدامات لازم را انجام داد. با کمک نتایج رفتارسنجی در بسیاری از موارد می توان پدیده هایی را که در حال فرسایش و یا تخریب سد می باشند نیز شناسائی و از وقوع آنها جلوگیری نمود و یا تاثیر آنها را تقلیل داد .تجهيزات مذکور در حال حاضر توسط این شرکت در برخی سدهای خاکی مهم کشور در حال نصب و راه اندازی میباشد.

 

 

امروزه ابزاربندی سدها در ایران جایگاه ویژه ای پيدا كرده است. در پروژه های سدهای خاكي و بتني، نصب و پایش ابزار دقيقدر حين ساخت و بهره برداری جزء جدایي ناپذیر اجرای پروژه ها مي باشد.با حضورابزاردقيق در پروژه ها، كارفرمایان ميتواند كيفيت فني و پایداری سازه را تضمين نماید. پایداری سد یکی از مهمترین مسائل مربوط به مهندسي ژئوتکنيک مي باشد و ابزاربندی نقش مهمي در ارزیابي و تفسير پایداری قسمتهای مختلف پروژه دارد. با استفاده از پارامترهای بدست آمده از ابزار دقيق، مي توان رفتار سد را پيش بيني نموده و با مدلهای تئوری مقایسه كرد.شرکت مونير نماينده انحصاري شرکت HUGGENBERGER سوئيس و RITMEYER سوئیس و مجري نصب و راه اندازي تجهيزات و لوازم اندازه گيري و پايداري سدها، تونلها و ساختمانهاي حجيم و نیروگاههای برق آبی ميباشد.

 


                                                                     

تمامی حقوق این وب سایت برای شرکت مهندسی و نوسازی ایران ( مونیر) محفوظ میباشد.

طراحی سایت توسط نونگار طراحی سایت طراحي سايت طراحی سایت